Přeskočit na obsah
Domov » Akční nabídka

Akční nabídka

Akční nabídka klimatizace VIVAX

Špičková klimatizace VIVAX S-design PRO 3,5 kW (Toshiba technologie) za 14 900,- Kč bez DPH + montáž 7 000,- Kč bez DPH při objednání do 31. 3. 2023.

V nabídce také modely STOP Virus s ionizérem

Proč objednat nyní?

  • Výprodej skladu! Ušetříte proti instalaci v hlavní sezóně!
  • Můžete doma ihned začít čistit vzduch pomocí zdravotních filtrů jednotek VIVAX (studený katalitický filtr, ionizátor, bio filtr, prachový filtr, samočištění)
  • Rozšířená záruka 60 měsíců!
  • Aktuálně všechny jednotky skladem.

Základní vlastnosti

Vysoká účinnost, 1 W pohotovostní režim, rozsah provozu při ohřevu do -15°C, turbo režim, studený katalytický filtr, prachový filtr, inteligentní odmrazování, samočištění, 12 rychlostí ventilátoru, bezhlučný provoz, obousměrný odvod kondenzátu, digitální display, 24 h časovač, automatický restart (po výpadku elektrické energie), auto diagnostika poruch.

Nová chladicí kapalina R32

Klimatizace Vivax splňují mezinárodní normy ochrany životního prostředí a energetické účinnosti podle certifikace CE, CB, SAA a CNEX. Klimatizační jednotky s chladivem R32 jsou o 2 až 9% energeticky účinnější než modely R410A.

BIO filtr

Shromažďuje mikročástice, prach a alergeny.

Více informací o klimatizaci VIVAX Q-design zde: https://www.klimatizace-vivax.cz/prehled-produktu/split-nastenne-klimatizace/s-design-pro/vivax-nastenne-klimatizace-acp-12ch35aesi-r32-pro-detail

Montáž

Klimatizace výkonově vhodná do 35 m2. Cena se skládá z jednotky za 14 900,- Kč bez DPH + 7 000,- Kč bez DPH montáž včetně dopravy a základního materiálu. Montáž klimatizačních jednotek zahrnuje umístění a upevnění vnitřní (na stěnu) a venkovní jednotky (na konzolu), propojení izolovaným CU potrubím (1x průraz stěnou, mimo železobeton), kabeláží (komunikační kabel), odvod kondenzátu, kabel napájení, kontrolu těsnosti CU potrubí, zapojení jednotky do el. sítě. Všechny délky jsou ve speciální nabídce kalkulovány max. do 3 metrů. Součástí montáže je první odborné spuštění včetně zkušebního provozu a zaškolení obsluhy.

Akční nabídka klimatizace HAIER

Klimatizace Haier Pearl za 19 900,- bez DPH + montáž 7 000,- Kč bez DPH. Cena montáže je včetně dopravy základního materiálu.

Základní vlastnosti

Jednotky Pearl jsou navrženy převážně pro rezidenční projekty, a to díky své velmi nízké hlučnosti. Jednotky je také možné použít i do komerčních projektů. Standardní výbavou je integrovaný Wi-Fi modul pro připojení na chytrou aplikace hOn pro iOS / Android. Vnitřní jednotka je v elegantním čistém designu s matnou bílou barvou vybavena LED displejem, který je možné vypnout a zachovat tak nerušený ráz jednotky. Pro zajištění velmi komfortního proudění vzduchu, rychlého smísení upraveného vzduchu se vzduchem v místnosti a to téměř bez pocitu průvanu je jednotka vybavena novou dvojitou směrovou lamelou obstarávající Coandův efekt proudění. Jednotky jsou vybaveny certifikovaným UV-C modulem potlačující virus Sars-CoV-2.

Více informací o klimatizaci Haier Pearl zde: https://www.haier-klimatizace.cz/pearl

Montáž

Montáž klimatizačních jednotek zahrnuje umístění a upevnění vnitřní (na stěnu) a venkovní jednotky (na konzolu), propojení izolovaným CU potrubím (1x průraz stěnou, mimo železobeton), kabeláží (komunikační kabel), odvod kondenzátu, kabel napájení, kontrolu těsnosti CU potrubí, zapojení jednotky do el. sítě. Všechny délky jsou ve speciální nabídce kalkulovány max. do 3 metrů. Součástí montáže je první odborné spuštění včetně zkušebního provozu a zaškolení obsluhy.