Přeskočit na obsah
Domov » Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Tepelné čerpadlo je komplexní systém vytápění a zásobování teplou užitkovou vodou. Toto řešení je flexibilní a nákladově výhodnou alternativou kotlů na pevná paliva. Vytápění a ohřev vody tímto zařízením je levnější než elektřina a plyn. Bezobslužný provoz, stabilní teplota po celý den. Moderní tepelná čerpadla mohou využívat i existující rozvody s radiátory, tj. bez nutnosti investic do podlahového vytápění. Rychlá návratnost původní investice, šetrné vůči životnímu prostředí a Vašemu okolí.

Zároveň je možné tento systém používat i pro chlazení. Vytápění tepelnými čerpadly získává v České republice vysokou popularitu. Svědčí o tom růst instalací tepelných čerpadel, a to především tepelných čerpadel systému vzduch/voda. Důvodů, proč se stávají tepelná čerpadla oblíbenými je hned několik, například příznivé klimatické podmínky České republiky.

Neváhejte nás kontaktovat a nechte si od nás vytvořit nabídku na konkrétní tepelné čerpadlo přímo pro Vás. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla kvalitních značek VIVAX, Panasonic, Daikin, Fujitsu a Nilan.