Přeskočit na obsah
Domov » Klimatizace

Klimatizace

Na trhu České republiky je mnoho různých typů klimatizací, které se odlišují funkčností, instalací, technologiemi a dalšími parametry. Pro laika není zcela jednoduché se v nabídce rychle a jednoznačně zorientovat. Zde Vám přinášíme stručné představení značek, které montujeme. Doporučujeme diskusi s našimi pracovníky, kteří se v oboru pohybují již několik let a kteří Vám rádi pomohou s výběrem řešení.

Klimatizace VIVAX

Klimatizační jednotky VIVAX se vyznačují vysokou kvalitou a výkonem. Jejich špičkový design vyhoví jakémukoliv prostoru a použití nejmodernějších technologií umožňuje využití pokročilých funkcí, které snižují spotřebu energie, nabízí vysoký komfort uživatelům a chrání životní prostředí.

Jednotky VIVAX mají extrémně tichý provoz a díky speciálním BIO filtrům zajistí příjemné a zdravé ovzduší také alergikům a malým dětem. Klimatizační jednotky VIVAX používají nejnovější invertorovou technologii a díky nízké spotřebě jsou vhodné nejen pro chlazení, ale umožňují využití jako tepelná čerpadla vzduch-vzduch pro vytápění. Jednotky lze pohodlně ovládat pomocí chytrých telefonů, a to i ve chvílích, kdy jste mimo domov. VIVAX nabízí širokou škálu klimatizačních jednotek, a to jak v mono-split verzi, tak pro multi – splitové systémy (nástěnné, kanálové, kazetové, mobilní).

Klimatizace LG

Život není jen o tom mít k dispozici ty nejnovější technologie. Jde hlavně o zážitky a zkušenosti, které tyto technologie vytvářejí. Je to spotřební elektronika, domácí spotřebiče a další produkty jako televize a audiovizuální systémy, mobilní telefony, domácí spotřebiče, počítačové produkty, klimatizační jednotky nebo různá řešení pro firmy, prostřednictvím kterých vám LG umožňuje jít vstříc životu a připravit vás na jeho největší okamžiky.

Společnost LG Electronics vyvíjí elektroniku, která je intuitivní, pohotová a energeticky úsporná, takže utrácíte rozumně, jste produktivnější a snižujete dopad své činnosti na svět kolem sebe. Zavázali jsme se k dodávání takových domácích spotřebičů a další spotřební elektroniky, jejichž funkce přesně odpovídá vašemu životnímu či pracovnímu stylu. Chceme vás neustále informovat o nových pokrocích v technologiích. Koneckonců – život je lepší, když jste připraveni.

KLIMATIZACE DAIKIN

Vzduch je pro naši existenci naprosto zásadním živlem, a proto je naším úkolem jej co nejvíce chránit. Klimatizace Daikin dokážou víc než jen ochlazovat váš vzduch. Pečlivě vyvažují úrovně teploty, vytápění, vlhkosti a čistoty vzduchu a tím vám zajišťují co nejkomfortnější klima.

Daikin řešení v oblasti chlazení se pyšní nejvyšším označením energetické účinnosti výrobků na trhu. Pokud se rozhodnete pro obnovitelné zdroje energie a inovativní technologie, mezi které patří invertor a zpětné získávání tepla, můžete využít úplné řešení, které významně maximalizuje návratnost vašich investic. Daikin oddanost vývoji ekologických řešení řízení klimatu zaručuje, že jednotky Daikin budou nejen splňovat, ale o několik let předbíhat legislativní předpisy.

KLIMATIZACE FUJITSU

Klimatizace FUJITSU GENERAL jsou v České republice velmi populární a jsou úspěšně instalovány nejen v bankách, obchodních a výrobních firmách, ale i v domácnostech či obytných a technologických kontejnerech. Naše portfolio jsme rozšířili také o produkty v oblasti chlazení a přesné klimatizace, výrobníky studené vody – chillery a fancoily značky CLINT a jednotky přesné klimatizace značky MONTAIR. Jako cenově dostupné alternativy na poli dodávky klimatizací nabízíme našim partnerům kvalitní jednotky KAISAI a klimatizační systém VRF CLINT.

Funkční propojení vzduchotechnických zařízení s jednotkami FUJITSU zajišťují ACC moduly (Air Conditi-oner Controller) vlastního vývoje, které v současné době dodáváme celé řadě distributorů FUJITSU v Evropě. Jako jediní na světě jsme vyvinuli, vyrábíme a distributorům Fujitsu dodáváme servisní vybavení pro INVERTER CHECKER detailní diagnostiku klimatizační jednotek.

KLIMATIZACE UNICO 

Klimatizace bez venkovní jednotky, patentovaná a navržená společností Olimpia Splendid v roce 1998. Kompletní řešení bez stavebních zásahů. Díky nejnovějším materiálům pohlcujícím zvuk a vibracím je UNICO přístroj, který zajišťuje nejnižší úroveň hluku ve své kategorii. Hluk je snížen na 27 db.