Přeskočit na obsah
Domov » O nás

O nás

Jsme společnost, která se zabývá dodávkou klimatizací, tepelných čerpadel a vzduchotechniky. Provádíme montáž zařízení do privátního sektoru (byty, rodinné a činžovní domy), ale také do firem (administrativní budovy a objekty) či státních institucí (úřady). Máme s touto činností mnoholeté praktické zkušenosti.

Připravíme pro Vás technické řešení odpovídající vašim potřebám i místu. Následně provedeme odbornou montáž, obsluhu zaškolíme a nastavíme servisní úkony tak, aby vaše klimatizace a tepelné čerpadlo pracovalo bezpečně a bezchybně po mnoho let. Garantujeme Vám pozáruční servis a dostupnost náhradních dílů či doplňků.

Nabízíme nejlevnější montáže v regionu. Jsme propojeni přímo s dovozci těchto zařízení. Garantujeme Vám, že finální cena, bude vždy stejná jako úvodní kalkulace nabídky. Vybereme pro Vás to nejlepší řešení, typ zařízení a značku. Montujeme zařízení, která jsou schválena pro dotační program Nová zelená úsporám. Jsme registrovaní na ministerstvu životního prostředí jako certifikovaná společnost. Používáme moderní technologie a stále se vzděláváme. Naši pracovníci jsou v kontaktu s odbornými středisky našich dodavatelů a pravidelně navštěvuji školení.

Za naší kvalitou je mnoho úspěšných referenčních prací a staveb. Používáme kvalitní nářadí a měřicí přístroje značek např. TESTO, HILTI, BOSCH atd. Nabízíme špičkové klimatizace a tepelná čerpadla značek VIVAX, LG, FUJITSU, DAIKIN a CARRIER.

Jsme transparentní a spolehlivá česká firma.